Jak to funguje?

Tento postup je aplikován na zasílání běžných balíčků – General Cargo, to je bez výbušných látek, bez stlačených nádob a dalších nebezpečných látek. V případě zasílání nebezpečných látek, předmětu nebo zvířat se prosím na nás obraťte pro více informací.

Zabalení zboží

Zákazník zboží zabalí, vyplní zasílací formulář, podepíše plnou moc, abychom mohli zboží odbavit a zaslat. Tento postup lze aplikovat pouze pro obyčejné zásilky. Nebezpečné zásilky nebo zvířata se zasílají jinak, obraťte se na nás pro více informací.


Označení balíků

Odesílatel musí označit čitelně jméno a příjmení, adresu a telefonní číslo odesílatele i příjemce. Tím se předchází problémům při zpoždění či ztrátě zásilek a umožní se rychle zkontaktovat příjemce. Pro lepší manipulaci s balíkem prosíme, aby zákazníci při balení nepřekročili hranici 30kg/balík.

Kontrola a posílání zboží

  • Balení

    Pro balení prosím využijte kvalitní kartónové nebo polystyrenové krabice. Zboží uvnitř krabice prosím obalte folií nebo igelitem pro zachování čistoty a ochranu před vlhkosti. Pokud posíláte tekuté látky jako šampony, zalepte prosím všechny uzávěrky. V případě křehkých věcí se prosím na nás obraťte pro více informací. 

  • Posílání

    Po zabalení může zákazník podat balíky v sídle společnosti SAPA CARGO v obchodním centru SAPA, Libuššská…, zaslat poštou nebo přes přepravní společnosti DPD nebo PPL na adresu společnosti SAPA CARGO uvedeno výše. Pokud chce nechat balík vyzvednout přímo u Vás, kontaktujte nás.

Za 3 až 7 dní od data podání bude zboží ve Vietnamu.